Про підприємство

ТОВ «Стивідорна Інвестиційна Компанія» – сучасне підприємство, що входить до складу єдиного транспортного комплексу України, яке здійснює свою господарську діяльність на території ДП “Миколаївський морський торговельний порт”.

Миколаївський морський торговельний порт – один з найстаріших портів України – був заснований в 1789 році, розташований в гирлі річки Південний Буг, у північній частині Дніпро-Бузького лиману і є важливою транспортною ланкою на півдні України з прекрасними перспективами розвитку.

Територія Миколаївського морського торговельного порту становить 94 га, акваторія – 225 га, причальні глибини – 10,3 м, довжина залізничного полотна – 24,6 км, глибина підхідного каналу – 10,5 м.

З’єднується з Чорним морем судноплавним каналом довжиною 44 милі. Так само Миколаївський морський торговий порт сполучений залізницею і автомобільною дорогами, повітряним і річковим сполученням з усіма країнами СНД та зарубіжжям.

ТОВ «Стивідорна Інвестиційна Компанія» має відкриті майданчики загальною площею 20 252 кв.м. для одноразового зберігання вантажу і здійснює переробку генеральних, навалювальних і насипних вантажів, включаючи зернові культури, хімічні добрива, руди, вугілля, металовироби, глинозем, ільменіт, бентонітових глин і т.д.
Переважно обробляється:

  • В режимі експорт: руди, вугілля, металовироби.
  • В режимі імпорт: хімічні добрива, вугілля, глинозем, ільменіт, бентонітова глина.
  • Причал ТОВ «Стивідорна Інвестиційна Компанія» має залізничні під’їзні шляхи, обладнаний портальними кранами вантажопідйомністю до 16 т., а так само автонавантажувачами і перевантажувальними машинами вантажопідйомністю від 1,5 до 16 тонн.
  • ТОВ «Стивідорна Інвестиційна Компанія» приймає судна довжиною до 230 м, шириною до 32 м, і осадкою до 10,3 м., згідно зводу звичаїв ДП “Миколаївський морський торговельний порт”.

Фахівці нашого підприємства і порту запропонують Вам широкий спектр послуг які відповідають міжнародним стандартам якості. Використовуючи весь наш досвід, ми допоможемо прийти до найбільш взаємовигідного варіанту співпраці з урахуванням всіх інтересів наших клієнтів. Тісна співпраця з агентськими, експедиторськими і шипчандлерськими компаніями дозволяє порту ефективно організовувати комплексне обслуговування суден, вантажів і екіпажів. Порт-трудівник упевнено дивиться в майбутнє і запрошує вас до взаємовигідної співпраці.

Ласкаво просимо до ДП «Миколаївський морський торговельний порт»!

Вгору