ТОВ “СТИВІДОРНА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ” отримало нагороду “Золота тонна 2015 року”

Особливо шанований портовиками пам’ятний знак «Золота тонна» вручається за рекордні показники вантажообігу в історії стивідорних компаній, які переробили не менш 1 млн тонн. Засновники пам’ятного знака для стивідорів – асоціації «Укрпорт» (для державних стивідорів), «Союз портових операторів» (для приватних стивідорів) і видавництво «Порти України».

За підсумками 2015 року встановили рекорди у своїй історії 9 українських стивідорних компаній з вантажообігом не менше 1 млн тонн.

Продовжила свій вже багаторічний неухильне зростання група терміналів «ТІС» (генеральний директор Андрій Ставніцер), п’ять терміналів якої переробили в акваторії порту Південний 26574,6 тис. Тонн вантажів (на 0,7 млн ??тонн більше, ніж у попередньому теж рекордному для групи році).

Також додала до свого минулорічного рекорду група «Бруклін-Київ» (генеральний директор Юрій Губанков), яка переробила 8059,2 тис. тонн, що на 4,6% більше вантажів, ніж у 2014 році, який також був рекордним для групи.

Рекорд по вантажообігу в своїй історії встановив ДП «Бердянський Морський торговельний порт» (директор Микола Ільїн), який перевалив в минулому році 4285,6 тис. тонн, що на 43,4% більше, ніж в попередньому році. Бердянський МТП значно перевищив свій попередній рекорд, встановлений ще в 1985 році – 3500 тис. тонн. Ці показники значною мірою були досягнуті через переорієнтацію частини вантажопотоків з Маріуполя.

Триває стрімке нарощування вантажообігу компанії «Грінтур-Екс» в Миколаєві (в.о. генерального директора Ігор Пугач), яка в минулому році встановила рекорд у своїй історії, переваливши 3327,9 тис. тонн вантажів.

Компанія «Металзюкрайн Корп ЛТД» в Одеському порту (генеральний директор Микола Бондарюк), переваливши 2625,9 тис. тонн в 2015 році, також досягла свого вищого показника. Щоб побити попередній рекорд (2422,4 тис. тонн), компанії знадобилося 13 років. Зростання до попереднього рекорду склав 8,4%.

Рекорд встановила і компанія «Бориваж» (директор Віталій Федоров) в порту Південний, що перевищила попереднє досягнення на 13,2%.

Рекордного в своїй історії вантажообігу досяг Іллічівський морський рибний порт (виконавчий директор Вадим Мелентьев), переваливши в 2015 році 2089 тис. тонн вантажів, що на 41% більше, ніж в 2014 році. Цього результату порту вдалося домогтися перш за все завдяки переходу в рибний порт ряду контейнерних ліній з Іллічівського МТП.

Миколаївська компанія «Дніпро-Бузький морський термінал» (керівник Дмитро Редька) заслужила пам’ятний знак «Золота тонна», переваливши в минулому році 1360,3 тис. тонн, що на 41,5% більше попереднього рекорду компанії.

Ще одна миколаївська «Стивідорна інвестиційна компанія» (директор Олександр Соловйов) досягла рекордного в своїй історії вантажообігу, переваливши в 2015 році 1312,7 тис. тонн вантажів, що на 17,4% більше попереднього рекорду компанії, встановленого в 2013 році – 1 117 , 6 тис. тонн вантажів.

Вгору