Інноваційний метод виконання вантажно-розвантажувальних робіт зернових вантажів та продуктів їх переробки

Враховуючи тривалий досвід роботи обробки зернових та інших навалочних і насипних вантажів, колективом ТОВ «СТИВІДОРНА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ» було спроектовано, побудовано і налагоджено роботу комплексу з прийомки і відвантаження на водний транспорт зернових вантажів та продуктів їх переробки потужністю не менше ніж 4000 тонн на добу за прямим варіантом.

Даний комплекс дає можливість виконувати перевезення та прийом автотранспорту вантажопід’ємністю 50 тонн, що в свою чергу:

  • По-перше, призводить до значного зменшення фінансових витрат та втрат у часі на доставку вантажів зі складів зберігання до причалу нашого підприємства;
  • По-друге, виключає витрати на зважування вантажу у порту прийомки (кузов автотранспорту пломбується);
  • По-третє, зменшує час обробки судна.

Досвід роботи показав, що інтенсивність підвозу вантажів та навантаження їх на судно обмежується лише швидкістю відвантаження вантажів зі складів їх зберігання. Так, наприклад, при відвантаженні вантажів з двох або більше складів зберігання норма навантаження судна складає понад 5000 тонн на добу.

Комплекс з прийомки і відвантаження на водний транспорт зернових вантажів дає можливість одночасного вивантаження двох автомобілів при цьому середній час вивантаження одного автомобіля вантажопідйомністю 50 тонн складає 10-15 хвилин.

Додатковий фотоматеріал

Якщо у Вас виникли додаткові питання по роботі нашого підприємства у галузі обробки зернових вантажів та продуктів їх переробки просимо звернутись до спеціалістів нашого підприємства. У розділі Контакти наведені можливі засоби зв’язку.

Вгору